X

Na kontaktoni

Qingdao HEGU WOOD-Plastic Machinery CO., LTD

Adresë

Fundi Dhe South Side perëndim të Yangzhou Road, Jiaozhou City, Qingdao, Kinë

telefon

Telefon: 0.086-13953226564
TEL: 0086-532-82215318

Whatsapp

+8613953226564

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat!