Кингдао Hegu WPC Машини копродукции, Ltd е акционерско приватно претпријатие, која се посвети на истражување, развој и производство на различни дрво пластична машина и производи, што е секогаш прави иновации и чување во чекор со времето.
Како еден од најстарите домашни manufactories за развој на WPC истиснување линија, нашата компанија е професионална производител во дрво пластика машини во China.We имаат голем број на високи експерти и техничар во WPC истиснување линија, калапи, процесот формула и производ production.Accumulated богато искуство во областа на WPC истиснување линија, ние може да обезбеди сите круг на услугата и клуч на проектот.

за нас
WhatsApp Онлајн Chat!