X

Контактирајте не

Кингдао HEGU дрво пластика MACHINERY CO., LTD

адреса

На Вест Енд и јужната страна на Yangzhou патот, Jiaozhou Сити, Кингдао, Кина

Е-пошта

телефон

Телефон: 0086-13953226564
Тел: 0086-532-82215318

Whatsapp

+8613953226564

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!