Qingdao Hegu WPC Machinery Co, LTD është një ndërmarrje të përbashkët-të aksioneve private, e cila është kushtonte vetë për kërkimin shkencor, zhvillimin dhe prodhimin e makinës të ndryshme plastike drurit dhe produkteve, ajo është gjithmonë duke bërë risi dhe duke mbajtur deri me herë.
Si një fabrikë e hershme të brendshme për të zhvilluar WPC nxjerrje Line, kompania jonë është prodhues profesional në makineri dru-plastike në China.We kanë numër i madh i ekspertëve të lartë dhe teknik në përputhje WPC nxjerrje, moulds, proces formulë dhe produkt production.Accumulated përvojë të pasur në fushën e linjës nxjerrje WPC, ne mund të sigurojë të gjithë shërbimin e rrumbullakët dhe të kthehet-kyç projekt.

Rreth nesh
WhatsApp Online Chat!