1220mm PC PE PP fletë uritur bërë makine - China Qingdao Hegu Wood-Plastic

1220mm PC PE PP fletë uritur bërë makine

Përshkrim i shkurtër:

PC / PE / PP Hollow Grid Plate nxjerrje Line, PP uritur fletë bërë makine, PP me dy fletë mur bërë makine, PP paketim kuti linjë prodhimi, PP corrugatd s ...


 • Çmimi Machine: 100,000-150,000 USD FOB
 • Delivery Port: Qingdao Port, China
 • Extruder kryesore: SJ120 / 33
 • Co extruder: SJ65 / 33
 • Material i produktit: materiale PP PE PC
 • Width Produkt: 1220mm
 • Trashësia Produkt: 2-8mm
 • Konsumi i energjisë: 200kW
 • Detail Product

  Shërbim dhe mbështetje

  Hetim dhe kontakt

  Produkt Tags

  PC / PE / PP Hollow Grid Plate nxjerrje Line, PP uritur fletë bërë makine , PP dy mur fletë bërë makine, PP prodhimi paketim kuti line, PP corrugatd fletë bërë makine

  PP uritur fletë bërë makine (12)

  Kjo PP uritur linjë e prodhimit fletë realizon prodhimin e vazhdueshëm të PC / PE / PP pjatë rrjetit uritur, i cili është i zbatueshëm për dekorimin e ndërtimit, rend shpallje, dhe izolimin e zhurmës të autostradës, si dhe paketimin. PE / PP rrjetit uritur pjatë është një zëvendësim ideal për kuti letre në marrjen kuti paketimit. Ajo karakterizohet nga pesha të lehta, intensitet të lartë, digave-provë, dhe anti korrozioni. Gjerësia e produkteve është 1220-2100 mm, dhe trashësi është 2 mm-12 mm.

  PP grid uritur fletë machine  

  pictures Machine për PP uritur fletë nxjerrje Line:

  1, Material përzierjen silo për PP fletë uritur bërë makine: ajo është përdorur për përzierjen materiale PP me mbushje masterbatch dhe ngjyra masterbatch

  PP uritur fletë bërë makine (6)
  2, Extruder për PP fletë uritur bërë makine: Vidhos projektuar posaçërisht dhe sistem të avancuar të kontrollit të siguruar palatalization të shkëlqyer, të prodhimit të lartë dhe extruding qëndrueshme.

  nëse klienti doni të përdorni materiale recyle, ne gjithashtu mund të pajisur bashkë-nxjerrje linjë për të bërë të dyfishtë shtresë PP fletë uritur, shtresa e brendshme mund të përdorin material të ricikluar PP, dhe shtresa e sipërme mund të përdorin materiale të reja PP.

  PP uritur fletë bën makinë (1) PP uritur fletë bërë makine (11) PP uritur fletë bërë makine (7)

  3, vdesin kokë dhe myk për PP uritur fletë bërë makine:   ne mund të pajisur kokën vdesin

  PP uritur fletë bërë makine (9) PP uritur fletë myk
  Screen Changer për PP fletë uritur bërë makine  :ekran Quick Changer e sistemit hidraulik siguron kurs të shkurtër për të ndryshuar ekran. Double-pozicioni i kombinuar me strukturë të veçantë nënshkrimin garantuar funksionimin e qëndrueshëm të Changer ekran.
  Mold: myk miraton aliazh me cilësi të lartë çeliku dhe pajisje throttling për të siguruar edhe presionin e ushqimit influencë në buzë myk, dhe veprimin edhe diferenciale e lart-poshtë copë garanci edhe trashësia e pllakës.

  PP grid uritur ekran Changer
  Vakum Tabela kalibrimi për PP uritur fletë bërë makine: Ngrohje shkëmbimit dhe sistemin e ftohjes shpejtësi të shpejtë në kalibrimin e sistemit alternativ në mënyrë efektive dhe zakonisht me sistem vakum, i cili siguron calibrating saktësi. Sistemi vakum përbën dy nënsisteme të pavarura dhe secila është e pajisur me disa të fiksuara qarkullojnë linjat vakum të tipit tre-pikë. Ndërkohë, çdo linjë mbart sistemin rregullator vakum dhe sistemin e ekranit vakum që kuptojnë edhe dhe të qëndrueshme shkallën vakum të sipërfaqes pjatë.

  PP uritur fletë bërë makine (4)
  Traktor për PP uritur fletë bërë makine : Ka dy traktorë. I pari është të lartë të pushtetit, raport i lartë reduktimin, tipit multi-rul, edhe operacion me shpejtësi të ulët, tërheqje të lartë dhe është në gjendje për të nxjerrë pjatë deri nga tabela kalibruar në mënyrë të barabartë dhe sinkron. E dyta është projektuar për të hequr stresin, dhe përveç kësaj ajo është e pajisur me pajisje edge-prerja për të siguruar gjerësinë e vlefshme dhe prerë të qetë e edges.

  pp makinë uritur fletë
  Mbartës Stresi për PP fletë uritur bërë makine : zonë e madhe Mode avancuar ngrohje përçueshëm mund të në mënyrë efektive të hequr stresin e pjatë dhe më tej për të përmirësuar qartësi të pjatë.

  PP uritur fletë bërë makine (5)
  Machine për PP fletë uritur bërë makine: Accurate çastit gjatësi fikse prerje dhe sistemit automatik lart-poshtë shkarkimi kombinuar me teh çeliku aliazh të mprehtë të realizuar cilësi të lartë të prerjes.

  PP uritur fletë bërë makine (2)

  Produkti përfundimtar dhe aplikimi i bërë nga PP uritur fletë bërë makine:

  PP fletë makine uritur (23) PP fletë makine uritur (1)PP fletë uritur

  PP fletë makine uritur (30) PP fletë makine uritur (9)

   


 • Previous:
 • Next:

 • 1, PËRSHKRIMI Garanci: 

  1.1 GARANCI Periudha: 12 muaj, duke filluar nga dita e parë e makinave të rrjedhshëm në depo konsumatorit

  1.2 shitësi do të japë: SERVICES dhe pjesë këmbimi, shërbim falas-e-pagesë gjatë gjithë periudhës EQUIPMENT garanci.

  1.3 shërbim gjatë gjithë jetës:  shitësi duhet të ofrojë shërbim gjatë gjithë jetës për mallrat e shitura, të paguajë blerësi për pjesët e nevojshme rezervë pas 12 muajve afatit të garancisë.

  2, KUSHTET dorëzimit:

  2.1 DELIVERY KUSHTI: FOB QINGDAO port.

  2.2 DELIVERY TERM: brenda 60 ditëve të punës pas marrjes së pagesës së përparuar, shitësi duhet të njoftojnë blerësit PËR TË BËRË inspektimit. Shitësi duhet të përfundojë paketimin e mallrave dhe të gatshëm për dërgesë brenda 15 ditëve pune nga dita e pranimit Shitës pagesa e plotë.

  2.3 MBIKËQYRJA i ngarkimit : shitësi duhet të njoftojnë blerësit EXACTLING LOADING TIME, blerësi mund të organizojmë për mbikëqyrjen e ngarkimit.

  3, inspektimi: 

  Kur makina përfunduar, shitësi duhet të informojnë blerësit për BËRË inspektimi para dërgesës, shitësi garanci PERFORMANCA mirë të të gjitha shitësi të shitura goods.The përsipër kosto materiale për inspektimin makinë në FABRIKEN shitësit. Blerësi duhet të vijnë në fabrikën shitësit për të bërë punë INSPEKTIMIT, OR blerësi mund të besojë ndonjë PARTT tretë për të ardhur në fabrikën shitësit për të bërë punë të inspektimit.

  4, INSTALIMI DHE PAJISJET KOMISIONIMI: 

  Në qoftë se blerësi KËRKON, shitësi duhet të dërgojë teknik ekip në fabrikën blerësit për instalimin dhe testimin e linjë e tërë.

  Nëse ndonjë interes për makinat tona, ju lutemi të ndjehen të lirë të na kontaktoni:

  Email: info@tongsanextruder.com        info@wpcmachinery.com

  Telefon: 0.086-13953226564
  TEL: 0086-532-82215318

  Adresa: West End dhe Jug Side Of Yangzhou Road, Jiaozhou City, Qingdao, Kinë

 • WhatsApp Online Chat!