Corrugated makine tub HDPE / PVC dyfishtë mur corrugated tub makinë - China Qingdao Hegu Wood-Plastic

Valëzuar makine tub HDPE / PVC mur të dyfishtë tub valëzuar makine

Përshkrim i shkurtër:

Materiali: HDPE / PVC Aplikimi: në vend të procesit konkrete tub dhe tub hekuri Prodhimi: extruder-Die-formuese Loader- molds-Cutté ...


 • FOB Çmimi: US $ 20,000-100,000 / set
 • Min.urdhër Sasia: 1 set
 • Furnizimi Aftësia: 10 grupe në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Shërbim dhe mbështetje

  Hetim dhe kontakt

  Produkt Tags

  Materiali: HDPE / PVC
  Aplikimi:në vend të tub dhe tub hekuri konkrete
  Procesi i prodhimit:
  Loader- extruder-Die-formimin moulds-prestar (optional) stacioni -Double pune dorezë e xhamave (optional) -stacker (optional)

  sistem i mirë ftohës

  DWC makinë tub kreu vdesin ftohje valëzuar prodhimit tub line_ 副本 DWC tub machie extruder DWC makinë tub goditjen panel çeliku tub corrugated makinë template
  Technique parametër:

  HDPE 40-160mm
  model SJSBWG-110 SJBWG-160
  diameter tub 40-110 75-160
  extruder SJ63 / 33 + SJ65 / 33 SJ65 / 33 + SJ90 / 33
  Sasia e blloqeve myk 72 72
  formimin vdesin Co nxjerrje vdesin
  HDPE dhe PVC
  model SBWG-110 SBWG-250
  mm diametër tub 50-110 75-250
  modeli extruder SJ63 / 33 + SJ65 / 33 për HDPE SJSZ65 / 132 për PVC SJ65 / 33 + SJ75 / 33 për HDPE SJSZ80 / 156 për PVC

 • Previous:
 • Next:

 • 1, PËRSHKRIMI Garanci: 

  1.1 GARANCI Periudha: 12 muaj, duke filluar nga dita e parë e makinave të rrjedhshëm në depo konsumatorit

  1.2 shitësi do të japë: SERVICES dhe pjesë këmbimi, shërbim falas-e-pagesë gjatë gjithë periudhës EQUIPMENT garanci.

  1.3 shërbim gjatë gjithë jetës:  shitësi duhet të ofrojë shërbim gjatë gjithë jetës për mallrat e shitura, të paguajë blerësi për pjesët e nevojshme rezervë pas 12 muajve afatit të garancisë.

  2, KUSHTET dorëzimit:

  2.1 DELIVERY KUSHTI: FOB QINGDAO port.

  2.2 DELIVERY TERM: brenda 60 ditëve të punës pas marrjes së pagesës së përparuar, shitësi duhet të njoftojnë blerësit PËR TË BËRË inspektimit. Shitësi duhet të përfundojë paketimin e mallrave dhe të gatshëm për dërgesë brenda 15 ditëve pune nga dita e pranimit Shitës pagesa e plotë.

  2.3 MBIKËQYRJA i ngarkimit : shitësi duhet të njoftojnë blerësit EXACTLING LOADING TIME, blerësi mund të organizojmë për mbikëqyrjen e ngarkimit.

  3, inspektimi: 

  Kur makina përfunduar, shitësi duhet të informojnë blerësit për BËRË inspektimi para dërgesës, shitësi garanci PERFORMANCA mirë të të gjitha shitësi të shitura goods.The përsipër kosto materiale për inspektimin makinë në FABRIKEN shitësit. Blerësi duhet të vijnë në fabrikën shitësit për të bërë punë INSPEKTIMIT, OR blerësi mund të besojë ndonjë PARTT tretë për të ardhur në fabrikën shitësit për të bërë punë të inspektimit.

  4, INSTALIMI DHE PAJISJET KOMISIONIMI: 

  Në qoftë se blerësi KËRKON, shitësi duhet të dërgojë teknik ekip në fabrikën blerësit për instalimin dhe testimin e linjë e tërë.

  Nëse ndonjë interes për makinat tona, ju lutemi të ndjehen të lirë të na kontaktoni:

  Email: info@tongsanextruder.com        info@wpcmachinery.com

  Telefon: 0.086-13953226564
  TEL: 0086-532-82215318

  Adresa: West End dhe Jug Side Of Yangzhou Road, Jiaozhou City, Qingdao, Kinë

 • WhatsApp Online Chat!