fletë makine plastike makinat ndihmëse për PP fletë Profili i uritur makinë - Kinë Qingdao Hegu Wood-plastike

fletë makine plastike makinat ndihmëse për profilin uritur fletë makine PP

Përshkrim i shkurtër:

Features: 1. Efikasitet të lartë Beqar vidë Extruder. 2. Ajo mund të prodhojë pp pc uritur Bordi / fletë. 3. Trashësia është nga 2mm të 20mm, gjerësia është prej 800mm për të ...


 • FOB Çmimi: US $ 20,000-100,000 / set
 • Min.urdhër Sasia: 1 set
 • Furnizimi Aftësia: 10 grupe në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Shërbim dhe mbështetje

  Hetim dhe kontakt

  Produkt Tags

  Features:

  1. Efikasitet të lartë të vetme vidë extruder.

  2. Ajo mund të prodhojë pp pc uritur Bordi / fletë.

  3. trashësi është nga 2mm të 20mm, gjerësia është nga 800 deri 2000mm.

  4. Kjo fletë / bord është përdorur kryesisht si ndërtim, industri zbukurim dhe kështu me radhë.

  Machine Parts List:

  1 automatik sistem ushqim i thatë

  2120/33 vented vidë extruder vetme

  3, hidraulike ekran exchanger (për 120 extruder)

  PP grid uritur ekran Changer

  4, pompë dozimi (120 extruder)

  5, Ndarës

  7, format e T-vdesin

  PP uritur fletë myk

  8, me vakum kalibrimit njësi

  1

  9, së pari Njësia Haul-off dhe Side zvogëlimin makinë

  pp makinë uritur fletë

  10, furrë kalit

  bashkë-nxjerrje pp uritur grid plastike bërë makine (4) _ 副本

  11.Second ngarkesë-off njësi

  bashkë-nxjerrje pp uritur grid plastike bërë makine (1) _ 副本

  12, film mbrojtëse njësi mbulesën

  13, prerëse Transverse

  14, pajisjet e Transmisionit

  15, sistemi i kontrollit elektrike


 • Previous:
 • Next:

 • 1, PËRSHKRIMI Garanci: 

  1.1 GARANCI Periudha: 12 muaj, duke filluar nga dita e parë e makinave të rrjedhshëm në depo konsumatorit

  1.2 shitësi do të japë: SERVICES dhe pjesë këmbimi, shërbim falas-e-pagesë gjatë gjithë periudhës EQUIPMENT garanci.

  1.3 shërbim gjatë gjithë jetës:  shitësi duhet të ofrojë shërbim gjatë gjithë jetës për mallrat e shitura, të paguajë blerësi për pjesët e nevojshme rezervë pas 12 muajve afatit të garancisë.

  2, KUSHTET dorëzimit:

  2.1 DELIVERY KUSHTI: FOB QINGDAO port.

  2.2 DELIVERY TERM: brenda 60 ditëve të punës pas marrjes së pagesës së përparuar, shitësi duhet të njoftojnë blerësit PËR TË BËRË inspektimit. Shitësi duhet të përfundojë paketimin e mallrave dhe të gatshëm për dërgesë brenda 15 ditëve pune nga dita e pranimit Shitës pagesa e plotë.

  2.3 MBIKËQYRJA i ngarkimit : shitësi duhet të njoftojnë blerësit EXACTLING LOADING TIME, blerësi mund të organizojmë për mbikëqyrjen e ngarkimit.

  3, inspektimi: 

  Kur makina përfunduar, shitësi duhet të informojnë blerësit për BËRË inspektimi para dërgesës, shitësi garanci PERFORMANCA mirë të të gjitha shitësi të shitura goods.The përsipër kosto materiale për inspektimin makinë në FABRIKEN shitësit. Blerësi duhet të vijnë në fabrikën shitësit për të bërë punë INSPEKTIMIT, OR blerësi mund të besojë ndonjë PARTT tretë për të ardhur në fabrikën shitësit për të bërë punë të inspektimit.

  4, INSTALIMI DHE PAJISJET KOMISIONIMI: 

  Në qoftë se blerësi KËRKON, shitësi duhet të dërgojë teknik ekip në fabrikën blerësit për instalimin dhe testimin e linjë e tërë.

  Nëse ndonjë interes për makinat tona, ju lutemi të ndjehen të lirë të na kontaktoni:

  Email: info@tongsanextruder.com        info@wpcmachinery.com

  Telefon: 0.086-13953226564
  TEL: 0086-532-82215318

  Adresa: West End dhe Jug Side Of Yangzhou Road, Jiaozhou City, Qingdao, Kinë

 • produkteve të përafërta

   WhatsApp Online Chat!