SHMS65 200-250kgs / h PP PE WPC kokrrizë duke e bërë makinë WPC granulator - China Qingdao Hegu Wood-Plastic

SHMS65 200-250kgs / h PP PE WPC kokrrizë duke e bërë makinë WPC granulator

Përshkrim i shkurtër:

WPC granulator machine, WPC granulation machine, WPC granule making machine 1, PE and wood composition: 60% of wood with 30% of recycled PE 2, PP and wood...


 • FOB Çmimi: US $ 20,000-100,000 / set
 • Min.urdhër Sasia: 1 set
 • Furnizimi Aftësia: 10 grupe në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Shërbim dhe mbështetje

  Hetim dhe kontakt

  Produkt Tags

  WPC makinë granulator, WPC makinë ashpërim, WPC kokrrizë bërë makine

  1, PE dru perberje: 60% e drurit me 30% të NP ricikluar

  2, PP dru perberje: 60% e drurit me 30% të PP ricikluar

  3, PVC dhe përbërja dru: 50% PVC me dru 30%

  Product Description i WPC kokrrizë bërë makinë WPC granulator

  WPC makine granulating PVC prerë hot makine granulating

  Kjo makineri është e përbërë nga paralele extruder dy helika, vdesin kokë kokërrizoj, kokrrizë prerja makinë, me ajër tre-grade furnizimit të sistemit. Paralele me dy helika miraton ndërtimit modulare, me avantazhet e të gjitha gear-mbylljes dhe të fortë vetë-pastrimi. Fuçi ka një efekt të mirë shter. Aliazh unazë bi-metalike është i veshin-rezistencës dhe korrozioni-rezistencës. Makinat mund të kombinohen lirisht në përputhje me procesin e karakteristikat materiale dhe të prodhimit, kështu që është e përdorur gjerësisht. kreu Die është bërë nga cilësi të lartë çeliku myk, nën trajtim vështirë krom plating. Materiali drejtimin kanali arsyeshme-shpërndarë mund të sigurojnë nxjerrje uniforme e granula pa ndikim të ndërsjellë. Struktura unike ftohje tre-dimensionale dhe të re të tipit multi fuqishme mode ventilator ftohës të bëjë efekt ftohës të mirë. Përveç kësaj, prestar saktë siguron sipërfaqen madje dhe të qetë të produkteve. Rregullorja Frekuenca Shpejtësia plotëson kërkesat e ndryshme granulating. Kjo linjë e prodhimit ka karakteristika të efikasitet të lartë të prodhimit, të ulët të energjisë konsumit, etj, veçanërisht të zbatueshme për procesin ashpërim WPC.

  fotografitë makinë e WPC kokrrizë bërë makinë WPC granulator

  1, paralele extruder vidhos dyfishtë për WPC granulator: me sistemin lagështi exhuasting

  granulator Wood plastike

  2, vdesin kokë për WPC kokrrizë bërë makine WPC granulator: prerje të nxehtë me sunction tymi

  WPC makine kokërrizim linja (1)

  3, pajisje ftohëse për WPC grimcë bërë makine WPC granulator: tre hapa të ftohjes tifoz me silo material

  WPC makine granulating WPC makine granulating

  granula përfundimtare WPC bëra nga WPC kokrrizë bërë makine WPC granulator tonë

  WPC granula bërë makine (1)

  Model për WPC kokrrizë bërë makine WPC granulator:

   model kapacitet   material Fuqia kryesore  extruder
  SHMS60 150-200kg / h  PP PE PVC dhe përbërja dru 37kw Paralele vidhos extruder dyfishtë
  SHMS65 200-250 kg / h  PP PE dhe përbërja dru 55KW Paralele vidhos extruder dyfishtë
  SHMS75 300-350 kg / h   PP PE dhe përbërja dru 110 kw Paralele vidhos extruder dyfishtë
  SHMS92 450-500 kg / h   PP PE dhe përbërja dru 132kw Paralele vidhos extruder dyfishtë
  SJMS65 / 132 150-200 kg / h  PP PE PVC dhe përbërja dru 37 kw Konik vidë extruder dyfishtë
  SJMS80 / 156 250-300 kg / h PP PE PVC dhe përbërja dru 75 kw Konik vidë extruder dyfishtë
  SJMS92 / 188 400-500 kg / h PP PE PVC dhe përbërja dru 110 kw Konik vidë extruder dyfishtë

   


 • Previous:
 • Next:

 • 1, PËRSHKRIMI Garanci: 

  1.1 GARANCI Periudha: 12 muaj, duke filluar nga dita e parë e makinave të rrjedhshëm në depo konsumatorit

  1.2 shitësi do të japë: SERVICES dhe pjesë këmbimi, shërbim falas-e-pagesë gjatë gjithë periudhës EQUIPMENT garanci.

  1.3 shërbim gjatë gjithë jetës:  shitësi duhet të ofrojë shërbim gjatë gjithë jetës për mallrat e shitura, të paguajë blerësi për pjesët e nevojshme rezervë pas 12 muajve afatit të garancisë.

  2, KUSHTET dorëzimit:

  2.1 DELIVERY KUSHTI: FOB QINGDAO port.

  2.2 DELIVERY TERM: brenda 60 ditëve të punës pas marrjes së pagesës së përparuar, shitësi duhet të njoftojnë blerësit PËR TË BËRË inspektimit. Shitësi duhet të përfundojë paketimin e mallrave dhe të gatshëm për dërgesë brenda 15 ditëve pune nga dita e pranimit Shitës pagesa e plotë.

  2.3 MBIKËQYRJA i ngarkimit : shitësi duhet të njoftojnë blerësit EXACTLING LOADING TIME, blerësi mund të organizojmë për mbikëqyrjen e ngarkimit.

  3, inspektimi: 

  Kur makina përfunduar, shitësi duhet të informojnë blerësit për BËRË inspektimi para dërgesës, shitësi garanci PERFORMANCA mirë të të gjitha shitësi të shitura goods.The përsipër kosto materiale për inspektimin makinë në FABRIKEN shitësit. Blerësi duhet të vijnë në fabrikën shitësit për të bërë punë INSPEKTIMIT, OR blerësi mund të besojë ndonjë PARTT tretë për të ardhur në fabrikën shitësit për të bërë punë të inspektimit.

  4, INSTALIMI DHE PAJISJET KOMISIONIMI: 

  Në qoftë se blerësi KËRKON, shitësi duhet të dërgojë teknik ekip në fabrikën blerësit për instalimin dhe testimin e linjë e tërë.

  Nëse ndonjë interes për makinat tona, ju lutemi të ndjehen të lirë të na kontaktoni:

  Email: info@tongsanextruder.com        info@wpcmachinery.com

  Telefon: 0.086-13953226564
  TEL: 0086-532-82215318

  Adresa: West End dhe Jug Side Of Yangzhou Road, Jiaozhou City, Qingdao, Kinë

 • WhatsApp Online Chat!